• 29 Mayıs, 2017

ORHAN DOĞAN CADDESİ’NDE ORTA REFÜJ VE AYDINLATMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Belediyemiz tarafından Orhan doğan caddesinde yapılan orta refüj ve aydınlatma sistemi çalışmaları tamamlanmasıyla birlikte Orhan Doğan Caddesi’nde göz kamaştıran bir görüntü ortaya çıktı.

Cizre’yi modern kent görünümüne kavuşturmak için çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam eden Cizre Belediyemiz Orhan Doğan Caddesi’ndeki orta refüj ve aydınlatma sistemi çalışmalarını bitirdi. Belediye Başkanımız ve Kaymakam Sayın Ahmet Adanur’un talimatıyla önce alt yapısı yenilenip güçlendirildikten sonra eski parke taşlar kaldırıldı ve yerine soğuk sıcak asfalt döküldü. Yine Orhan Doğan Caddesi kaldırımları baştan sona kadar yenilendikten sonra orta refüj yenileme ve caddenin aydınlatma sistemi için çalışmalar yapıldı. Kısa sürede orta refüj ve aydınlatma sisteminin tamamlanmasıyla birlikte Orhan Doğan Caddesi yepyeni bir görünüme kavuştu. Yapılan aydınlatma sistemi ise geceleri göz kamaştırıyor.

Belediye Başkanımız Sayın Adanur’un projelerinden vatandaş memnun

Orhan Doğan Caddesi’ndeki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Orhan Doğan Caddesi modern bir görünüme kavuştu. Belediye Başkanımız ve Kaymakam Sayın Ahmet Adanur’un talimatıyla Orhan Doğan Caddesi’nde yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Orhan Doğan Caddesi temiz, hijyenik ve göz kamaştıran bir hal alması üzerine vatandaşlar da yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.