• 29 Mayıs, 2017

Sanat Sokağı’na yeni düzen

Cizre Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ADANUR’un talimatıyla Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz Sanat Sokağı’ndaki kahvehaneciler tarafından yola gelişigüzel bırakılan sandalye ve masalar kaldırılıp vatandaşların geçiş ve oturma alanlarının kapatılması önlenmiş oldu.

Cizre ilçe Belediyemiz her alanda çalışmalarını kesintisiz bir şekilde devam ettiriyor. Sanat Sokağı’ndaki kahvehaneciler tarafından vatandaşların geçiş ve oturma alanlarına sandalye ve masa bırakıp geçiş ve oturma alanlarının kapatılması nedeniyle vatandaşlardan gelen şikayet üzerine Cizre Belediye Başkanımız ve Kaymakam Sayın Ahmet ADANUR’un talimatıyla Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Sanat Sokağı boşaltıldı. Kahvehanecilerin geçiş ve oturma alanlarına bıraktıkları sandalye ve masalar kaldırılıp gerekli uyarılar yapıldı. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yolu sandalye ve masalarla kapatıp geçiş ve oturma alanlarının kapatanlara gerekli uyarılar yapılıp bir daha aynı durumun yaşanması halinde gerekli yasal cezaları keseceklerini bildirdiler.

Yapılan çalışmayla Sanat Sokağı gelişigüzel bırakılan masa ve sandalyelerden arındırılmış olup vatandaşlarımızın rahat bir şekilde dolaşıp oturabilecekleri alan haline getirildi.