Beşiktaş Sevindirdi

Beşiktaş Sevindirdi

 

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sn. Faik ARICAN’ın temasları ile Beşiktaş Spor Kulübü,  İlçemizde öğrencilere forması dağıttı.

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Faik ARICAN:” Biz bugün Beşiktaş Spor Kulübünün ilçemize ve öğrencilerimize vermiş olduğu hediyeleri dağıtmak üzere buraya geldik. Bizde bu bölgeye ilgi alaka gösteren Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman başta olmak üzere, Beşiktaş Spor Kulübü Yönetim Kuruluna ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bizim buradaki idealimiz ve isteğimiz böylesi büyük bir spor kulübünün bu bölgeye ilgi alaka göstermesidir. Bizde bunu bildiğimiz için bu bölgedeki çocuklarımızı sevindirmek, motivasyonlarını arttırmak ve batıdaki İstanbul’daki gibi büyük kulüplerin desteğini almak için böyle bir proje yaptık. Bu projemize de ilk cevabı ve formayı veren Beşiktaş Spor Kulübü oldu bu anlamda da kendilerine teşekkür ediyorum” dedi

Beşiktaş Spor Kulübü Taraftarlar ve Dernekler Sorumlusu Burhan Topuz :” Binlerce çocuğumuza Beşiktaş forması hediye edeceğiz ama bu proje Cizre Kaymakam ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’ın girişimi ile hayata geçti. Kaymakam ve Belediye Başkanımız bu taşrada yaşayan çocuklarımıza mutlaka ve mutlaka ulaşılması gerektiğini ifade etti. Bizde bunu görev kabul ettik” dedi.

web tasarımweb hostingkürtaj

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513