Cizre Belediyespor: 3 – 1 Solhanspor

Cizre Belediyespor: 3 – 1 Solhanspor

Efeler Ligi 6. haftasında Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda Allpower Cizre Belediyespor ile Solhanspor karşılaştı. 

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 6. haftasında Allpower Cizre Belediyespor sahasında Solhanspor'u 3-1 yendi.

Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda oynanan voleybol maçını Valimiz Sn. Ali Hamza Pehlivan, eşi Hanımefendi Sn. Yıldız Pehlivan, Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, DAİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Çağlı ve çok sayıda taraftar tribünden takip etti.

İlk seti 22-25 kaybeden temsilcimiz Cizre Belediyespor, daha sonra 25-22, 27-25, 26-24 setler ile maçı 3-1’lik skorla kazandı.

Allpower Cizre Belediyespor teknik heyeti ve sporcuları ile sahada bir araya gelen Vali Sn. Ali Hamza Pehlivan ve Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, galibiyet için tebriklerini iletip, bundan sonraki maçlarda başarı temennisinde bulundular.

Maç sonunda Bingöl Solhanspor’un Başkanını, teknik heyetini ve sporcularını Cizre’de ağırlayan Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, sporda kardeşlik, birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti. Solhansporlu Sporculara başarı dileklerini bildirdi.

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513