İlçemiz Genelinde 'Dinamik Denetim Modeli' Kapsamında Denetimler Devam Ediliyor.

İlçemiz Genelinde 'Dinamik Denetim Modeli' Kapsamında Denetimler Devam Ediliyor.

 İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında başlattığı "Dinamik Denetim Modeli" uygulamaları ilçemizde devam ediyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Davut Sinanoğlu başkanlığında ilçemizde faaliyet gösteren işletmelerde ve yaşam alanlarında denetim gerçekleştirildi. Dinamik denetim modeline göre vatandaşlarımızın yoğun olarak gittiği işletme ve yaşam alanlarında covid 19 tedbirleri ile hijyen esasları kontrol edildi.

Denetimlerde esnaf ve vatandaşların kontrollü normalleşme kurallarına uyup uymadığı kontrol edilirken, maske, mesafe ve temizlik kuralının sürdürülmesini ve hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen kurallara uyulmasının önemi kadar yürütülecek denetim faaliyetlerinin de önemli olduğu belirtildi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Davut Sinanoğlu “Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde vatandaşlarımızdan ricamız, devletimiz tarafından alınan tüm tedbir ve kurallara riayet edilmesi, Ümit ediyorum vatandaşlarımızın da duyarlı desteğiyle kısa süre içinde sağlıklı ve mutlu günlere hep birlikte kavuşacağız.” dedi

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513