Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç; Engelli Vatandaşımızın Talebini Gerçekleştiriyoruz.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç; Engelli Vatandaşımızın Talebini Gerçekleştiriyoruz.

Geçtiğimiz ay Sur Mahallesinde gerçekleştirilen aile ziyareti esnasında doğuştan yürüme engelli olan Muhammed Gök ile tanışan Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, tekerlekli sandalye ile evine rahat girip çıkamadığını ve yolun yapılması için talepte bulunan vatandaşımızın ihtiyaçlarının karşılanacağı sözünü vermişti. Yağmurlu sezonun bitiyor olması hasebiyle çalışmaların hızlandırılması talimatı veren Tunç, Fen İşleri Müdürlüğüne yolun yağmurlama çalışmaları sonrası ivedi parkelenmesi talimatını verdi. Engelli vatandaşımızın yaşadığı Sur Mahallesi Ebuliz Sokağına gelen ekipler, yol çalışması başlattı.

Engelli vatandaşımız Muhammed Gök, Belediyenin başlattığı yol çalışması için mutlu olduğunu ifade ederek, “Daha öncesinde evime gelirken çok zorlanıyordum. Şimdi ise yapılacak kilit parke döşeme çalışması ile evime rahat bir şekilde gidip gelebileceğim. Allah Devletimizden razı olsun” dileklerini iletti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, “İnsan odaklı çalışmalarımızı her zaman ve her ortamda sürdüreceğiz. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlarımızın yanındayız ve onların sorunlarını çözmeye devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513