Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, İlçe Müftülüğüne bağlı Elcezeri Kuran Kursu Öğrencileri ile Piknik Etkinliğinde Bir araya Geldi.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, İlçe Müftülüğüne bağlı Elcezeri Kuran Kursu Öğrencileri ile Piknik Etkinliğinde Bir araya Geldi.

 Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç ilçe Müftülüğüne bağlı Elcezeri Kuran Kursu öğrencilerine yönelik düzenlenen piknik organizasyonunda buluştu.

Yapılan etkinliğe Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre ilçe Müftüsü Süleyman Baran, Müftülük Personelleri, Elcezeri Kuran kursu öğretmen ve öğrencileri bir araya geldi.

Gerçekleştirilen sosyal etkinliklerin çocukların kişisel gelişimine, milli ve manevi duygularının geliştirmelerine ve eğitimlerine de etkin bir şekilde katkı sağlayacağını ifade eden Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç,  "Diyanet İşleri Başkanlığımızın hem örgün eğitim hem hafızlık eğitimi alan öğrencileri ve Kur'an kursu eğitimi alan öğrencilerinin bir arada buluştuğu ve İlçe Müftülüğümüzce düzenlenen bu piknik, özellikle çocuklarımızın Kur'an kursu eğitimlerinin yanı sıra sosyal alanlarda da bir araya gelebilmeleri ve kaynaşabilmelerini sağlayan bu tarz organizasyonlarımızı çocuklarımız için daha fazla yapmaya çalışacağız. Onların mutlulukları ve başarıları bizleri ziyadesi ile mutlu kılacaktır.” ifadelerini kullandı.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513