Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Konak Mahallesindeki Elektrik Çalışmaları İle İlgili Konak Mahallesi Bayanlarını Dinledi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Konak Mahallesindeki Elektrik Çalışmaları İle İlgili Konak Mahallesi Bayanlarını Dinledi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Konak Mahallesinde yapılan elektrik çalışmaları ile ilgili Kaymakamlık toplantı salonunda bayan mahalle sakinleri ile bir araya geldi. DEDAŞ’ın Konak Mahallesindeki çalışmalarıyla ilgili sorunları dile getiren Nezime Tetik ve beraberindeki 30 bayan Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç tarafından samimiyetle dinledi. Bayanların taleplerini dinleyen Kaymakam/Belediye Başkan V. Tunç, bayanlara DEDAŞ’ın yürüttüğü çalışmalardaki eksiklikleri, özellikle de elektriklerin yer altına alınmaması yönündeki taleplerini dinledi.

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un talimatlarıyla toplantıya İlçe DEDAŞ Müdürü Halil İbrahim Tekdemir, DEDAŞ Saha Kontrol Mühendisleri -Teknikerleri ve Konak Mahalle Muhtarı Abdurrahman Özkan çağırıldı. DEDAŞ’ın çalışmalarında vatandaşlarımız mağdur edilmeyecek şekilde hassasiyet ile çalışmalar yürütülmesini talimatlandırdı. Kadınların sorunlarını dinleyen Tunç; Kıymetli ablalarım yapılan yatırımlar vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda hizmet alması, arızaların giderilmesi ve kayıp kaçakların önüne geçilebilmesi için yapıldığını belirtti.

 

Kaymakam Tunç; Devletimizin her türlü yatırımını hassasiyetle takip edip sonuçlandıracağız. Bu yatırım da hassasiyetle devam edecektir. DEDAŞ çalışanları ile lütfen karşı karşıya gelmeyin. Sizlerde çocuklarınızda başımızın tacısınız, Devletimizin bu yatırımları sizler için, DEDAŞ çalışanları talepleriniz doğrultusunda sizler için çalışıyor. Misafirlerine su ve çay ikramında bulunan Tunç, sorunların konuşarak halledilmesi noktasında vatandaşların taleplerini kendisinin de DEDAŞ teknik ekiplerinin de azami hassasiyetle dinlenileceğini belirtti. Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, DEDAŞ yetkililerine çalışmalarla ilgili vatandaşların taleplerine ve hassasiyetlerine azami özen gösterilmesini istedi.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513