Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Köy Muhtarları ile Biraraya Geldi.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Köy Muhtarları ile Biraraya Geldi.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Başkanlığında Cizre Belediyesi konferans salonunda her ay düzenli olarak yapılan Köy Muhtarları toplantısı icra edildi.

Cizre Belediyesi konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Kaymakam Refiki Mustafa AKSOY, Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri ile Köy Muhtarları katıldı.

Toplantıda Köy Muhtarları tek tek söz alarak köylerindeki sorun ve taleplerini ifade etti. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, köylerimizin ihtiyaç, sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak amacı ile düzenli olarak planlama ve çalışma yaptıklarını, vatandaşımızın önceliklerini göz önüne alarak, maddi imkanlar dahilinde her türlü sorunsala dokunacaklarmış ifade etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek, vatandaşın talep ve sorunlarının değerlendirildiği her ay düzenli olarak yapılan toplantı İle Muhtarlarımızdan vatandaş talep ve ihtiyaçlarını düzenli olarak geri bildirimlerle aldıkları, sorunların çözüm aşamasında kurumlarımız ile birlikte konuların her birinin takipçisi olacaklarını ifade etti.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513