Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Şehit Babasına Babalar Günü Ziyareti.

 Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Şehit Babasına Babalar Günü Ziyareti.

Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Tepeönü Köyünde ikamet eden ve 2016 yılında şehit olan Güvenlik Korucusu Mustafa Yıldız’ın Babası Zahir Yıldız’ı evinde ziyaret ederek, babalar gününü kutladı.

Burada aile ile sohbet ederek tüm şehit babaları adına baba Zahir Yıldız’ın babalar gününü kutlayan Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, iyi günde de kötü günde de şehit ailelerinin yanında olmaya, onların kutsal emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceklerini söyledi.

Şehidin aile yakınlarıyla bir süre görüşen Kaymakam Tunç, çeşitli konularda bir süre sohbet ettiği aile bireylerinin talep ve isteklerini dinledi. Ziyarette Şehit Mustafa Yıldız başta olmak üzere tüm şehitler için dualar edildi.

Anlamlı ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yıldız ailesi, Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’a teşekkür ettiler.

Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’a şehit aile ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Okan Talay, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Saffet Özdemir, İlçe Müftüsü Süleyman Baran eşlik etti.

 

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513