Serdar Tuncer Cizrelilerle 'Şiirli Muhabbet'te buluştu

Serdar Tuncer Cizrelilerle 'Şiirli Muhabbet'te buluştu

Cizre Belediyemiz tarafından organize edilen programla, Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer Cizrelilerle 'Şiirli Muhabbet'te buluştu.

Şair ve TV Programcısı Serdar Tuncer, Belediyemiz konferans salonunda söyleşi gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda düşündüren ve yer yer duygulandıran anlatısı ile gönüllere hitap eden Tuncer söyleşisini şiirleriyle de taçlandırdı. Serdar Tuncer, salonu dolduran Cizrelilere okuduğu şiirlerle eşsiz bir gece sunarken Cizre’nin güzel insanlarıyla buluşmak ve Melaye Cizîrî’nin memleketinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Nazlı Demir’e ve etkinliği düzenleyen herkese teşekkür etti.

Program sonunda Serdar Tuncer’e Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir tarafından, günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaymakam Nazlı Demir, "Bu akşam ilçemizde düzenlediğimiz ‘Serdar Tuncer ile Şiirli Muhabbet’ programımız muhteşemdi. Programa katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum, Melaye Cizîrî’nin memleketinde her ay bir şair ve bir yazarı konuk edeceğiz” dedi.

Program sonunda Tuncer hayranlarına kitaplarını imzaladı.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513