Belediyemizden Tek Tip Muhtarlık Ofisleri

Belediyemizden Tek Tip Muhtarlık Ofisleri

Belediyemiz tarafından ilçemiz geneli mahallelerimizde tek tip muhtarlık ofisleri kurma çalışmalarına başladı.

Belediyemiz, vatandaşların muhtarlara daha kolay ulaşmasını sağlamak ve muhtarların daha modern, kullanışlı, rahat bir ortamda hizmet vermeleri amacıyla başlattığı Muhtar Ofisleri hayata geçiyor.

İlçemizde 10 mahallemizde yapılacak olan muhtarlık ofisi Yafes ve Sur Mahalle’lerinden başlayarak muhtar ofislerinin yapımına başlandı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Davut Sinanoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, vatandaşların ihtiyaçlarına ve taleplerine daha hızlı cevap vermek için muhtarlık ofislerini hayata kazandırdıklarını ifade etti.

Bu ofisler ile muhtarların daha verimli ve kaliteli hizmet sunabileceğine inandığını belirten Başkan Sinanoğlu, "Cizre Belediyesi olarak, muhtarların daha rahat şartlarda vatandaşlara hizmet vermesi ve halkın da daha iyi şartlarda hizmet alabilmesini kolaylaştırmak amacıyla muhtarlar için ofis kuruyoruz. Yafes Mahallesi ve Sur Mahallerimizde muhtarlık ofislerinin yapımı kısa süre içerisinde tamamlanacaktır, şimdiden ilçemize ve muhtarlarımıza hayırlı olsun." dedi

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513