Cizre Kaymakam V. / Belediye Başkan V. Can Kazım Kuruca, Jandarma, Polis, Sağlık Çalışanları ve Şehit Ailesinin Bayramını Kutladı.

Cizre Kaymakam V. / Belediye Başkan V. Can Kazım Kuruca, Jandarma, Polis, Sağlık Çalışanları ve Şehit Ailesinin Bayramını Kutladı.

Cizre Kaymakam V. / Belediye Başkan V. Can Kazım Kuruca, Kurban Bayramı münasebetiyle jandarma, polis, sağlık çalışanları ve şehit ailesini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

İlçemizin huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan kamu görevlilerini ziyaret eden Cizre Kaymakam V. / Belediye Başkan V. Can Kazım Kuruca, görev başındaki kamu çalışanları ile bayramlaştı.

Cizre Devlet Hastanesini ziyaret eden Kaymakam Kuruca, hastanede tedavi gören hastalar ve hasta yakınları ile hastanede görevli personellerin bayramını kutladı. Kaymakam Kuruca, hastanede tedavi gören hastalar için de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cizre Kaymakam V. / Belediye Başkan V. Can Kazım Kuruca, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Hastane ziyaretlerinin ardından 29 Nisan 2016 yılında, İzmir’in Urla İlçesinde askeri aracın kaza yapması sonucu şehit olan Piyade Er. Celal Mungan’ın ailesini ziyaret etti.

Şehit ailesinin Bayramını kutlayan Kaymakam Kuruca, daha sonra şehit ailesinin talep ve sorunlarını dinlendi. 

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513