“DAHA GÜZEL BİR CİZRE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 “DAHA GÜZEL BİR CİZRE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Belediyemiz Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından daha modern ve kullanışlı yollar için ilçenin muhtelif yerlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz son olarak  Sur,Yafes ve Kale Mahallerinde bulunan sokak ve caddelerde kilitli parke döşeme çalışmalarını gerçekleştirdi.

“YOLUMUZ BİLE YOKTU”

Sur mahallesi 710 Sokak’ta yaşayan Burhan Şimşek, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “Daha önce bu sokakta yolumuz bile yoktu. Belediyemiz önce yolumuzu açtı, şimdi ise açılan bu yolumuzu kilit taşlarla güzelleştiriyor. Buralar önceden toz toprakken şimdi ise tertemiz bir yol oldu. Cizre Belediyemizin yapmış olduğu bu yol çalışmalarından dolayı başta Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sayın Davut Sinanoğlu olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim” diye konuştu.

Yapılan çalışmalar hakkında konuşan Belediyemiz Fen işleri Müdürü Mahir Nantu; “Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kumlama, stabilize, yol açma ve asfalt yama çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513