Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, 12.000 Çocukla Buluşturulacak “ Cizre Çocuk Şenliği”nin Açılışını Gerçekleştirdi.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, 12.000 Çocukla Buluşturulacak “ Cizre Çocuk Şenliği”nin Açılışını Gerçekleştirdi.

Cizre Belediyesince okulların tatile girmesiyle birlikte evlerinde vakit geçiren Cizreli çocuklarımıza yönelik Cizre Belediyesi konferans salonunda ve Belediye bahçesinde 12 gün boyunca sürecek “Cizre Çocuk Şenliği” başladı. Çocukların eğlendiği renkli görüntülerin yaşandığı bir sahnede etkinlikler start aldı.

Cizreli çocukların yüzünü güldürmek isteyen Cizre Belediyesi, düzenlediği birbirinden güzel etkinlikler ile yaz boyunca çocukları sevindirmeye devam edeceğiz.

Cizre Belediyesi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, “Sevgili çocuklar sizleri çok seviyoruz. İyi ki buradasınız. Biz Cizre Belediyesi olarak burada olmanızdan dolayı ziyadesi ile mutluyuz. Annelerin, ablaların, dedelerin, ninelerin ve babaların burada olması da bizlere güç kudret veriyor. İfadelerini kullandı. Kaymakam/Belediye Başkan V. TUNÇ, “Domino Adam Çocuk Karnavalı Müzikalini, İllüzyon gösterisini, Bubble Show, Sosis balon katlama Show ve Animasyon gösterisini” çocuklar ve aileleri ile izledi. Düzenlenen gösteriler sonrası çocuklar Cizre Belediyesi bahçesinde kurulan şişme oyun parkında gönüllerince eğlendiler. Ayrıca etkinliğe katılan tüm çocuklara balon ve pamuk şekeri takdim edildi.

Program sonrası aileler ve çocuklar ile buluşan Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, çocuklarla ve aileleri ile vakit geçirdi. Aileler Kaymakam/Belediye Başkan V. teşekkürlerini iletti.

Çocukların mutlu olması için bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade eden Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, “Cizre’mizde çocuklarımız için bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şenlik alanımızı çocuklarımızla birlikte gezdik, sevinçlerine ortak olduk. Yazlık Sinemalar, Mahalle Ligi, Yüzme Havuzları, geziler, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile çocuklarımızın yüzlerindeki kocaman gülümsemeye ve neşeye Nail olabilirsek kendimizi çok ama çok mutlu hissedeceğiz. Çocuklarımız mutlu olduğunda, ailelerimiz mutlu olduğunda biz daha fazla mutlu olacağız. Cizreli çocuklar ve gençler göz bebeğimiz, Cizrelilere hizmet etmeye dur duraksız devam edeceğiz.” dedi.

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513