Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, BESYO’lu Öğrencileri Ziyaret Etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, BESYO’lu Öğrencileri Ziyaret Etti.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet yürüten, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) sınavlarına hazırlanan gençler, yoğun antrenman programını sürdürüyor. Genç sporcular, aldıkları eğitimlerle sınava iddialı şekilde hazırlanıyor.

Hamit Özalp Stadyumunda, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) sınavlarına hazırlanan gençler, antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor. Üniversitelerin Beden Eğitimi Öğretmenliği, Spor Yöneticiliği, Antrenörlük ve Rekreasyon bölümleri için zorlu bir hazırlık dönemi geçiren sporcular, uzman antrenörler eşliğinde yoğun ve yorucu antrenmanlar gerçekleştiriyor. Genç sporcular hazırlık sürecinin ardından önce Yükseköğretim Kurumu Sınavı’nda ardından da üniversitelerin yetenek sınavlarında ter dökecek.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre Belediyesi bünyesinde eğitim alan 65 öğrenciyi ziyaret ederek, forma hediye etti.

BESYO hazırlık kursunun antrenmanlarını izleyen Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, büyük bir gayret göstererek kursa devam eden ve bunun sonucunda ise büyük bir başarı elde ederek üniversite hayaline kavuşacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. İfadelerini kullandı.

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513