Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarına Katıldı.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cizre İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezi 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarına Katıldı.

 Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un katılımı ile İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezinde 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışın ardından Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, İsmail Ebul-iz Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan projeleri inceledi.

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarını gezerek inceleyen Kaymakam Tunç, öğrenciler tarafından hazırlanan projeler hakkında bilgiler aldı.

Öğrencilerin hazırlamış olduğu projelerle yakından ilgilenen Kaymakam Tunç, düzenlenen bu tür etkinliklerin önemine de vurgu yaparak: “Geliştirilen bu proje çalışmalarının öğrencilerdeki keşfetme merakını uyandıracağına ve geleceğimize ışık tutacağına inanıyorum. Ayrıca öğrencilerin özgüvenleri artarak bilgi ve becerilerinin daha da geliştirdiğini düşünüyorum. Bu anlamda fuarın düzenlenmesinde emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve okul idarecilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513