Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cuma Namazı Sonrası Esnaf Ziyaretinde Bulundu.

Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Cuma Namazı Sonrası Esnaf Ziyaretinde Bulundu.

Cuma namazını Huzur Camii’sinde eda eden Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Camii çıkışında vatandaşlar ile sohbet edip, esnafı ziyaret etti. 

Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, göreve gelir gelmez vatandaşlarla diyaloga girip, Orhan Doğan Caddesindeki esnafları tek tek gezerek hal ve hatırlarını sorarak, hayırlı kazançlar diledi.

Ziyaretinde esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenip not aldıran Kaymakam/ Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, vatandaşları aşı olmaları konusunda da bilgilendirerek koronavirüs tedbirlerini hatırlatıp ailelerine selamlarını iletti. Tunç, teknoloji dükkanı işleten M. Arif Acun ile girdiği sıcak sohbette gençlerin teknolojiyi doğru kullanması yönünde tavsiyelerde bulundu. 100’ün üzerinde esnafı ziyaret eden Tunç, esnafların sorunlarını not ettirip ona göre bir çalışma programı oluşturacağını belirtti. Güzel Cizre İlçemizin her yerini gezeceğini belirten Tunç, esnaflarımızın vatandaşlarımızın memnuniyeti için elinden gelen tüm çabayı gayreti göstereceğini ifade etti.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513