Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Gece Geç Saatlere Kadar Esnafları ve Vatandaşları Ziyaret Etti.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Gece Geç Saatlere Kadar Esnafları ve Vatandaşları Ziyaret Etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini tüm hızı ile devam ettiriyor. Her vesile ile Cizreli Hemşerilerimiz ile birlikte olan TUNÇ, akşam 9:30 sularında mesaiye ara vererek gece saat 01:00’e kadar esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ve gençlerimizle çay içti, sorun ve talepleri dinleyerek vatandaşlarımızla sohbet etti.

Geldiği günden bugüne sürekli vatandaşlarımızın içinde olan Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, “Günlük 14-15 saat çalıştığımız mesaimizden çalışma arkadaşlarımızla fırsat oluşturdukça sıcak, samimi geribildirimleri doğrudan yaşlısı-genci, okuyanı-okumayanı, işsizi-iş sahibi olanı, kadını-erkeği ezcümle Cizreli Hemşerilerimizi dinlemeye, anlamaya, sıkıntı ve taleplerini, övgü ve yergilerini ilk ağızdan duymaya olan inancımızla, çalışma azmimiz ve gayretimizle milletimizin içinde olmaya azami önem veriyorum. Cizreli Hemşerilerim ile bir arada olmaktan büyük bir keyif, büyük bir haz almaktayım. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ve Devlet Büyüklerimizin talimatları doğrultusunda milletimizin esenliği, huzuru ve mutluluğu için 7/24 ve 365 gün yılmaz inancımız ve azami çalışma gayretimizle milletimizin taleplerini Devletimizin güç ve kudreti ile teker teker gerçekleştireceğiz. Bu amaçla her zaman vatandaşlarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın, dezavantajlı hassas insanlarımızın yanında olacağım. Esnaf kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinlemeye azami önem ve özen gösteriyoruz, göstermeye devam edeceğiz. Bu ziyaretlerimizin amacı, halkımıza ve esnafımıza her şeyin en iyisini sunacak talep ve ihtiyaçları ilk ağızdan alabilmektir. Halkımızın kapısı bizlere her zaman açık olduğu gibi, Devletimizin kapısı da her daim Milletimize açıktır. İlçemizdeki vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Bu gece ise ilçemizin değerli vatandaşları ve esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ettik. Hayırlı işler dileklerimizi sunduk" dedi.

Cizreli Vatandaşlar ve esnaflar da Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’un gece geç saatlere kadar yaptığı ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513