Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarını Ziyaret Etti.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç ilçemizde bulunan Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sanayi Sitesinde bulunan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı’nı ziyaret eden, Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Başkanlık makamında Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı Mahmut Gül ve yöneticileri ile görüşerek Küçük Sanayi Sitesinin, esnaf kardeşlerimizin ihtiyaç ve taleplerini aldı. Bilgi alışverişlerinde bulundu.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Küçük Sanayi sitesinde bulunan iş yerlerini tek tek gezerek, esnaflarla sohbet ederek talep ve isteklerini dinledi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’u karsılarında gören esnaflar memnuniyetlerini dile getirerek Tunç’a çay ikramında bulundular. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı ziyaretlerinde Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç 'a Kaymakam Refiki Mustafa Aksoy, İlçe Mili Eğitim Müdürü Şahan İke, Belediyemiz Birim Müdürleri ve Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı Mahmut Gül ve Yöneticileri eşlik etti.

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513