Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesindeki Öğrencilerle Buluştu.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesindeki Öğrencilerle Buluştu.
Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Konak Mahallesi Bozalan TOKİ’deki Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesini ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İke ve Okul Müdürü Ömer Zeren eşliğinde okulu inceleyen Kaymakam Tunç, daha sonra konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilerle hasbihal eden Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, öğrencilere içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde korona virüsle daha iyi mücadele edebilmemiz için hijyen konusuna dikkat etmelerini ve öğrencilerin kendilerine hedef koymalarını, sene boyunca planlı programlı çalışmalarını, kendilerine öğretmenlerine ve arkadaşlarına, ebeveynlerine karşı saygılı olmaları yönünde nasihatlerde bulunarak, derslerinde başarılar diledi.
Öğretmenler odasında okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelen Kaymakam Tunç, ‘‘Öğrenciler için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordine bir şekilde proje üretmeye çalışıyoruz. Siz kıymetli öğretmenlerimizden ricamız, öğrencileri motive edecek her çalışmanın içinde yer almanızdır. Çünkü onlar bizim geleceğimiz. Öğrencilerimiz için Kaymakamlık ve Belediye olarak okul kütüphanelerine kaynak destek yarışmalarında bulunacağız. Öğrencilerimiz önce Allah’a sonra size emanettir diyerek okulla ve öğrencilerle vedalaştı

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513