Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir, Temizlik Personelleri ile Kahvaltıda Buluştu

Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir, Temizlik Personelleri ile Kahvaltıda Buluştu

Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir, Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün çevre temizlik işini yapan çalışanlarını ziyaret ederek kahvaltıda bir araya geldi.

Şehrimizin Cadde ve sokaklarını her gün süpürerek 24 saat boyunca sürekli temiz tutan ekipler, çirkin görüntülerin yok edilmesi için yoğun bir mesai sarf ediyor. Belediye olarak çöp konteynerlerinin temizliği, yıkanması ve sokakların her gün süpürülmesi gibi rutin temizlik hizmetlerini aralıksız devam ettiren temizlik işleri personelini ziyaret eden Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir, Personellere işlerinde kolaylıklar diledi, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Şehrimizin emektarları ile beraber kahvaltı yapan Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir, “ Belediyemizin temizlik işlerini çok gayretli çalışan bir temizlik ekibi olarak görüyorum. İlçemiz için göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Emeklerinizden dolayı sizleri kutluyorum. Emeklerinize yürekten teşekkür ediyorum. Şehrimizin gizli kahramanları olarak hep birlikte, Daha temiz ve daha güzel bir Cizre için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513