Temiz Bir Gelecek İçin El Ele

Temiz Bir Gelecek İçin El Ele

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ile Nuh Nebi İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri İlçemizde farkındalık oluşturmak ve temiz bir çevreye dikkat çekmek için temizlik yaptı.

 “Cizre’yi Seviyorum Çevremi Temiz Tutuyorum” etkinliğine katılan öğrenciler, belediye personellerimiz için hazırlamış olduğu pastaların ikram edilmesi ile birlikte Bırca Belek Parkından başlayarak, Mir Bahçesi ve Sur dibi Aile Parkına kadar temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 Öğrenciler, 'Cizre’mizi temiz tutacağız, Temiz insan, temiz çevre diyerek vatandaşları duyarlı olmaya çağırdı.

 Öğrenciler ile birlikte çevre temizliği etkinliğine katılan Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürü Semih Çiçek; farkındalık yaratan çalışmaların İlçemizde devamlı yapılması gerektiğini, vurgulayarak, vatandaşlarımızın da temizlik konusunda daha hassas olmaları konusunda çağrıda bulundu.

 Çiçek, Nuh Nebi İlkokulu Öğretmen ve öğrencilerine duyarlı davranışlarından ötürü teşekkür ederek; “kardeşlerimize temizlik çalışmalarına katıldıkları için ve abilerini düşünerek getirmiş oldukları pasta ikramı içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Minik elleri ile bizlere güç, kuvvet verdiler” dedi.

web tasarım web hosting

Copyrigt © 2017 Cizre.bel.tr | Tel: 0 (486) 616-1010 - Fax: 0 (486) 616-8513